Našli ste nižšiu cenu?

AKU záhradné náradie

AKU záhradné náradie

aku zahradne naradie

Akumulátorový pohon je stále populárnejší. A nejedná sa už  len o obligátne akuskrutkovače, ale na trhu bežne nájdete akumulátorové kosačky alebo motorovej píly. Čo všetko nám môže aku pohon ponúknuť?

Vďaka bezuhlíkovým motorom je aku batériové náradie tichšie, má menšie nároky na údržbu a predovšetkým, väčší akčný rádius na jedno nabitie. Nemalou výhodou je aj možnosť pracovať v miestach, kde je to k prívodnej zásuvke elektriny ďaleko.

Odstrihnite sa od šnúry

Voľnosť bez zábran – Akumulátorový program je založený na moderných a výkonných strojoch a náradí v spojení s pútavým dizajnom. Jedná sa o rad veľmi výkonných akumulátorových strojov s dostatočným výkonom a dlhou pracovnou výdržou, ktorú zabezpečuje 36V Li-ion batéria s kapacitou 4, 6 alebo 9 Ah. 36V je úplne optimálnym potenciálom výkonu pre daný typ strojov. Je to záruka sily a výkonu. Batérie sú navrhnuté tak, aby sa dali použiť v akomkoľvek akumulátorovom strojmi rovnakej značky. Nabíjačka nabije 4 Ah batériu už za 35minut. Ergonómia, tichý chod, nízka hmotnosť, malé vibrácie a komfort pri práci, to sú hlavné prednosti akumulátorových strojov a náradia.

Najlepšie AKU náradie pre záhradné použitie

Akumulátorový pohon je stále populárnejší. A zďaleka sa nejedná len o aku skrutkovače, ale na trhu bežne nájdete akumulátorové kosačky alebo motorové píly. Čo všetko nám môže aku náradie ponúknuť?

Mnoho ľudí vlastní klasické aku vŕtačky. Avšak u akumulátorovej vŕtačky rozhodne končiť nemusíte. V súčasnosti sa už bežne používa aj ďalšie náradie, pri ktorom by ste ešte pred pár rokmi napájanie pomocou akumulátoru len ťažko očakávali. Užitočná môže byť napríklad aj akumulátorová reťazová píla.

Kompatibilita akumulátororového náradia

V prípade záhradnej techniky výrobcovia ponúkajú takzvaný akumulátorový program. Jedná sa o radu produktov, ktoré využívajú jeden štandardizovaný akumulátor. V takom prípade si môžete niektoré stroje zakúpiť bez akumulátora, a teda výrazne lacnejšie. A naopak možno tiež akumulátory dokúpiť, a mať ich teda pre intenzívnu prácu pripravených viac. Akumulátory s väčšou kapacitou RPO píly, krovinorezy či kosačky však nie sú úplne lacná záležitosť.

Nákupný košík
Kliknutím mimo skryjete panel porovnania
Porovnať
Návrat hore